-->

Tuesday, February 28, 2017

BEAUTY SECRET #1: MAGIC OF PRIMERS

Hello, girls!

For these of you who never heard of green, purple and peach primers, why do they have such a colors and why they are not in your skin tone shade, this post is for you! 


Prečo zelená, fialová a oranžová? Divné farby primerov môžu zaskočiť, ale prečo nemajú tón našej pleti? V tomto príspevku vám aj objasním, ktorý je ten správny pre vás!

Všetko začnem asi základnou teóriou farieb. Každý ton má svoje určité vlastnosti a inak sa správa, keď sú 2 rôzne tóny pri sebe, ale ak sa prekryjú. Asi najľahšie to vysvetlím. Pre nás sú najdôležitejšie komplementárne farby. Čiže farby, ktoré spolu nemajú nič spoločné. Nevytvárajú ani kontrast a ani sa nedopĺňajú.
ZELENÁ/GREEN


Zelená je komplementárna farba v kombinácií s červenou. Keď sa tieto dve farby spoja, farby sa stanú neutrálnymi. Preto sa zelená používa na korekciu začervenania, na akné alebo celkové začervenanie (rosacea).

(Green is a Complementary color in the combo with red. When these 2 colors will be mixed together, you will get a neutral tone. That's why green is used mostly for correcting green tones, for acne or for overall redness.) 


ORANŽOVÁ/ORANGE

Oranžova prebije modré tóny pleti, ktoré môžu trápiť ľudí s priesvitnou pokožkov, kde vyskajujú modré žilky, či šedo-modrasté miesta na pokožke, ale napríklad aj modrasté kruhy pod očami.

(Orange can fight blue skin tones, which can be problematic for people with transparent skin, where are blue veins are very visible, or it might be used for blue-grey tones. For example it can be used also for bluish circles under your eyes.)

FIALOVÁ/PURPLE

Zruší žltkasté časti pleti a zosvetlí celkovo pleť. A pokiaľ má niekto mdlú pokožku bez života, určite ho fialová oživí.

(Purple will fight with yellow skin tones and it will brighten your skin. This primer is effective for people who has dull skin tone, face will look lively.)
Touch in Sol primers

Primery majú ľahkú krémovú textúru, ľahko sa rozotierajú a vpíjajú do pokožky. Ľahko voňajú a po aplikovaní vyplnia póry, takže po BB alebo inej foundation nebudete mať až také veľké "jamky" z pórov na líciach.


Okrem toho primery DARK OUT:

1. sú bez parabénov a iných škodlivýn
2. proti-vrásková starostlivosť
3. rozžiaruje pokožku
4. má ochranu UV 30 PA++ proti slnečnému žiareniu
5. vrchný make up dlhšie vydrží ak je pod ním primer
6. pokožka je na dotyk hladká

Po rozotrení neroznáte pôvodnú farbu primeru, takže sa neobávajte toho, že budete po meste chodiť zelený! :)

(Primers has a light creamy texture it's easy to blend them and they are easily absorbed. They have a light scent and after apply they will fill in pores so after BB or other foundation you won't have a big "holes" from your pores.

Primers DARK OUT are:
1. without parabens or other harmful ingredients
2. anti-wrinkle
3. whitening
4. UV protection SPF 30 PA++
5. top layer make up can stay longer if primer is under it
6. skin is softer)

Dúfam, že sa vám príspevok páčil. Ktorá farba primera je pre vás? I hope you like my post. Which color of primer is for you? :)))

If you want to know more about me, you can visit my S N S:

My Facebook: https://www.facebook.com/ddalginana
My blog ( K R ): http://blog.naver.com/ddalginanabeauty
My Twitter: https://twitter.com/ddalginana
Instagram: instagram.com/ddalgi

Do you want to read reviews of K-Beauty products? https://ddalginanabeauty.blogspot.com/search/label/Review

Do you want to see some beauty tutorials?

No comments:

Post a Comment

Any comment is appreciated! ^^
어떤 답변이라도 감사합니다! ^^

Disclaimer

© Ddalgi Nana Beauty and ddalginanabeauty.blogspot.com, 2015- 2017. Unauthorized use and/or duplication of this material without express and written permission from this site’s author and/or owner is strictly prohibited.